Hakkımızda

1997  yılında kurulan firmamız, bugünlere arkasında bıraktığı büyük bir müşteri portföyü ve müşteri memnuniyeti ile Şömine ve Şömine Aksesuarları alanında geleceğe doğru sağlam adımlarla ilerlemektedir. Türkiye’nin birçok yerinde büyük küçük bir çok firma  ile başarılı bir şekilde çalışmaktayız. Firmamız  Şömine Aksesuarlarını kendi imal edip, Elektrikli Şömine sektöründe ise hiç bir aracı kurum olmadan bizzat ithal edip siz müşterilerimize daha kaliteli ve daha uygun fiyatlara sunan  bir firma olmaktan gurur duyarız.
 
Ürünlerimiz TSE ve CE  kalite belgelidir.Kaliteyi Uzakta Aramayın.
 
Misyon
 
Müşterilerimize zamanında, eksiksiz ve görsel zarafeti üst seviyede şömine projeleri sunarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak başlıca misyonumuzdur.
 
Vizyon
 
Geleceğin ısı teknolojilerini Şömine zarafetiyle süsleyip sizlere mutlu mekanlar yaratmak .
 
 
 
Elektrikli Şömine bir çözüm ürünüdür: Şömine dendiğinde akla ilk gelen içerisinde odun yakılan, görsel etkisinin yanı sıra ısıtma ve pişirme özellikleri de olan doğal odunlu şöminedir. Her ne kadar günümüz şehir yaşantısında kullanımı zor olsa da, doğal ateş görseli, çıtırtısı, odun kokusu gibi faktörlerle odunlu şömine ilk etapta öncelikli olarak arzu edilen şömine modeli olarak karşımıza çıkar, tabi ki bunu geçekleştirmek her zaman mümkün olamayabilir. Odunlu şömine kurulumu için gerekli olan baca şartı her mekanda sağlanamayabilir veya mevcut baca özellikleri istenilen şömine için yeterli olmayabilir, ayrıca odunlu şömine ve ısı odasının kaplayacağı alan ve derinlik gibi boyutsal şartlar karşılanamayabilir ve böyle bir durumda ya şömine yapmaktan vazgeçilmesi gerekir yada alternatif şömineler değerlendirilir, işte bu aşamada Elektrikli şömine uygun bir çözüm ürünü olarak karşımıza çıkar. Bacaya ihtiyaç duymaması, hemen hemen her mekana sorunsuz uygulanabilmesi, çok küçük hacimler için dahi seçeneklerinin bulunması bu ürünler için tercih sebebidir.

Yukarı Çık